Centrum pro rodinu Ráj z.s.
Pavlovice u Přerova

Přihlašování na tábory 2018 + MISE

AKTUALIZOVÁNO 3.7.  VE 20 HODIN.

Do přihlášky se dostanete proklikem níže u termínů táborů.

Na léto 2018 chystáme 6 turnusů příměstských táborů - v období od 9.července do 17.srpna. Na všechny příměstské tábory se mohou hlásit děti od 4 let, kapacita těchto předškolních dětí bude 12 na každý tábor. Pro teenagery připravujeme v posledním prázdninovém týdnu zážitkový pětidenní tábor MISE. Přihlašování na příměstské tábory i na MISI se rozběhlo 1.března od 20-ti hodin  zde přes tento web. Bližší informace k organizaci a průběhu táborů níže.

9.-13.7. - VESMÍR - hl.vedoucí Petra Kužílková - KAPACITA  TÁBORA JE JIŽ ZAPLNĚNA

 

16.-20.7. - DIVOKÝ ZÁPAD - hl.vedoucí Anežka Krejčí - KAPACITA MLADŠÍCH DĚTÍ JE ZAPLNĚNÁ, PRO STARŠÍ DĚTI VOLNÁ 3 MÍSTAPŘIHLÁŠKA PRO STARŠÍ ZDE

 

23.-27.7. - VÝPRAVA DO MINULOSTI - hl.vedoucí Klára ŠimíčkováKAPACITA MLADŠÍCH DĚTÍ JE ZAPLNĚNÁ, PRO STARŠÍ DĚTI VOLNÁ 3 MÍSTA -  PŘIHLÁŠKA PRO DĚTI OD 7 LET ZDE - plakátek k táboru je v přihlášce

 

30.7.-3.8. - PUTOVÁNÍ EGYPTEM - hl.vedoucí Anežka Krejčí KAPACITA STARŠÍCH DĚTÍ JE ZAPLNĚNÁ, PRO MLADŠÍ DĚTI VOLNÉ 1 MÍSTO PŘIHLÁŠKA PRO MLADŠÍ DĚTI ZDE

 

6.-10.8. - LETEM SVĚTEM CELÝM ROKEM - hl.vedoucí Petra Kužílková KAPACITA MLADŠÍCH DĚTÍ JE ZAPLNĚNÁ, PŘIHLÁŠKA PRO DĚTI OD 7 LET ZDE  - VOLNÁ 3 MÍSTA  PRO STARŠÍ DĚTI- plakátek k táboru je v přihlášce

 

13.-17.8. - STARÉ POVĚSTI ČESKÉ - hl. vedoucí Gabriela Bieláková - KAPACITA MLADŠÍCH DĚTÍ JE ZAPLNĚNÁ,  PRO STARŠÍ DĚTI VOLNÝCH 5 MÍSTPŘIHLÁŠKA PRO DĚTI OD 7 LET ZDE - plakátek k táboru je v přihlášce pro starší děti

 

27.-31.8.- MISE - tábor pro teenegery od 13 do 17 let - hl.vedoucí Anežka Krejčí - PŘIHLÁŠKA NA MISI ZDE - VOLNÁ JEŠTĚ 4 MÍSTA

 

  reportáž z loňského příměstského tábora AMERICKÝ SEN

CESTA POHÁDKOVOU ŘÍŠÍ BUDE LETOS V NEDĚLI 19.SRPNA 2018.

Všechny příměstské tábory budou v Pavlovicích. Kapacita předškolních dětí na každém turnusu je 12.

Přihláška se stane závaznou po zaplacení tábora a následném vypsání smlouvy o péči o dítě po dobu tábora a dokumentů vztahujících se k vaší vazbě na trh práce (vzhledem k tomu, že tábory jsou spolufinancovány z dotací ESF z operačního programu Zaměstnanost). 

Hlavní koordinátorkou táborů je Veronika Kužílková, tel.: 608 501 067, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Budete-li potřebovat jakékoliv informace o průběhu táborů nebo volné kapacitě konkrétních termínů, obracejte se na ni.

Administrativu táborů má na starosti Ing.Hana Zamcová, tel.: 605 453 943, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Budete-li potřebovat jakékoliv další informace, obracejte se, prosím, na Hanu Školoudovou, tel: 731 604 120, email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

POKYNY K PLATBĚ

Příspěvek na tábor ve výši 1100 Kč za dítě (nebo 850 Kč za druhé a další dítě v rodině) je nutné uhradit nejpozději do konce dubna, nebude-li tábor uhrazen, místo bude postoupeno náhradníkům. Rodiny v obtížné sociální situaci a rodiny se 4 a více dětmi mohou požádat o slevu.

Platbu proveďte na účet CPR Ráj u FIO banky – č.ú.: 2600572589/2010, pod daným variabilním symbolem, do zprávy pro příjemce uveďte jméno dítěte.

Platbu můžete také uhradit hotově v kanceláři CPR Ráj, Pavlovice u Přerova č.5 (dle domluvy).

VARIABILNÍ SYMBOLY PRO JEDNOTLIVÉ TÁBORY:

9.-13.7. - VESMÍR – předškolní děti – v.s.21

9.-13.7. - VESMÍR – starší děti – v.s.41

16.-20.7. - DIVOKÝ ZÁPAD - předškolní děti – v.s.22

16.-20.7. - DIVOKÝ ZÁPAD - starší děti – v.s.42

23.-27.7. - VÝPRAVA DO MINULOSTI - předškolní děti – v.s.23

23.-27.7. - VÝPRAVA DO MINULOSTI - starší děti – v.s.43

30.7.-3.8. - PUTOVÁNÍ EGYPTEM - předškolní děti – v.s.24

30.7.-3.8. - PUTOVÁNÍ EGYPTEM - starší děti – v.s.44

 6.-10.8. - LETEM SVĚTEM CELÝM ROKEM - předškolní děti – v.s.25

6.-10.8. - LETEM SVĚTEM CELÝM ROKEM - starší děti – v.s.45

13.-17.8. - STARÉ POVĚSTI ČESKÉ - předškolní děti – v.s.26

13.-17.8. - STARÉ POVĚSTI ČESKÉ - starší děti – v.s.46

Po 30.4. 2018 jsou jako závazné považovány pouze přihlášky, u kterých byla uhrazena cena tábora. Na všechny tábory vám můžeme vystavit potvrzení o úhradě pro účely poskytnutí příspěvku zdravotní pojišťovnou, vystavit fakturu pro zaměstnavatele apod.

Pokud dítě nebude moci z jakýchkoliv důvodů nastoupit na příměstský tábor, prosíme o nahlášení v co nejkratším termínu, tak, aby bylo případné volné místo možno obsadit náhradníkem.

Při zrušení přihlášky na tábor v den nástupu na tábor se vrací cena tábora snížená o storno poplatek ve výši 18%. Tento poplatek slouží k úhradě nákladů spojených s evidencí přihlášky a souvisejícími činnostmi a úhradě režijních nákladů.

Rodiny v těžké sociální situaci mohou písemně zažádat i o vrácení storno poplatku, s uvedením důvodu odhlášení z tábora.

 

PRŮBĚH A PROGRAM

Příměstské tábory probíhají v pracovní dny od 7:00 do 16:00 hodin. Ráno dopravíte své dítě do místa konání tábora, kde je pro děti připraven program a odpoledne si jej opět odvezete domů. Výjimkou je pouze poslední noc (viz níže). Každý týden tábora je jinak tematicky zaměřený, což dává ráz celotáborovým hrám jednotlivých týdnů. Součástí programu jsou hry, soutěže, olympiády, výlety, tábornické dovednosti, tvořivá činnost, ale i utužování kamarádských vztahů. Děti vedeme ke zdravým mezilidským vztahům, k lásce k přírodě a všemu živému, k vděčnosti a prožívání radosti. Během dne se při příznivém počasí děje většina programu venku, pouze dobu poledního klidu tráví děti v budově, kde mají na výběr z několika klidových aktivit – od čtení pohádek, přes stolní hry až po drobné výtvarné tvoření. Ve čtvrtek v podvečer s dětmi navštěvujeme mši v místním kostele. V případě nepříznivého počasí se program odehrává v budovách.

 

KDO SE O DĚTI PO DOBU TÁBORA STARÁ

Každý tábor má svého hlavního vedoucího, kterému pomáhá tým zkušených animátorů – dobrovolníků - především z řad studentů. Většina z nich se už podílela předem na přípravě programu tábora a také mají zkušenosti s vedením dětí z předešlých let. Hlavní vedoucí ručí za „kvalitu" a bezúhonnost vedoucích, za jejich přípravu, proškolení a týmovou spolupráci po dobu celého tábora. Pokud byste měli po dobu tábora jakékoliv připomínky či ohlasy, obracejte se vždy na hlavního vedoucího.

 

STRAVOVÁNÍ

 Děti se stravují v novém multifunkčním klubu Stodola – ve dvoře areálu. O stravu se stará kuchařka, která má pro celý týden sestavený pestrý jídelníček tak, aby vyhovoval zásadám rozumné životosprávy a zároveň jídlo dětem chutnalo. Každý den je zajištěn oběd a dopolední i odpolední svačinka, včetně celodenního pitného režimu.

 

DOPRAVA

Vlastní (každý den je třeba děti dopravit v časovém rozmezí 7:30 až 8 h do místa tábora a v 16 h si je vyzvednout). Tam, kde děti budete posílat autobusovými linkami, nebo je potřebujete přivést dříve nebo později, je potřeba vše předem individuálně domluvit.

 

UBYTOVÁNÍ

Děti ubytované nejsou, přespávají doma. Výjimku tvoří program čtvrtečního dne, kdy se program protáhne až do pozdějších večerních hodin, aby děti prožily i jednu táborovou noc. Pokud to zdravotní stav dítěte dovolí, budou tento den děti přespávat v místě konání tábora ve vlastním spacáku na karimatce (spát budou v budově). Bude postaráno i o večeři a snídani, pro vás to znamená, že dítě odevzdáte ve čtvrtek ráno, ale vyzvednete si jej až v pátek odpoledne.

 

CO S SEBOU

 potvrzení o bezinfekčnosti podepsané 1.den tábora rodiči, batůžek, podepsanou lahvičku na pití (každý den doma dětem láhev, prosíme, vymyjte), opalovací krém a repelent - pro případné použití odpoledne. Ráno děti předávejte, prosíme už natřené opalovacím krémem a nastříkané repelentem. Každý den děti kontrolujte od klíšťat.

 Dále pokrývku hlavy, oblečení denně dle počasí a náhradní oblečení, pláštěnku, PEVNOU obuv na sport a turistiku (botasky, tenisky), plavky a ručník (pro účely vodních hrátek v areálu), případně i gumovou obuv

 

V DEN PŘESPÁNÍ ( na táboře nepřespávají děti z mladší skupinky)

 spacák, karimatku, polštářek, oblečení na noc a na páteční den, hygienické potřeby, léky, které dítě užívá (v podepsané krabičce s uvedením dávkování)

 

POJIŠTĚNÍ

Naše organizace má pojištění odpovědnosti za škodu na majetku i zdraví, ale úrazovou pojistku si řeší rodiče individuálně každý sám.

 

JAK MŮŽETE POMOCI

 Budeme rádi za jakoukoliv nabídku pomoci k realizaci táborů - ovoce či zeleninu do táborové kuchyně, výtvarné potřeby, finanční či materiální dar ... apod.

 

Přejeme celé vaší rodině krásné a požehnané dny.

 

Hana Školoudová, předsedkyně z.s.

 

 DSC6501

Jsme na facebooku

Sms služba

sms

V Centru pro rodinný život v Olomouci se chtějí spolu s vámi modlit za vaše úmysly. Stačí poslat sms.

+420 731 731 800

2018 © Copyright | Všechna práva vyhrazena | Tvorba: GLIPS | Login | Administrace | rodiny.prerov@seznam.cz