Centrum pro rodinu Ráj z.s.
Pavlovice u Přerova

HLEDÁME POSILU DO TÝMU - VEDOUCÍ PEDAGOG

HLEDÁME ČLOVĚKA DO TÝMU Centra pro rodinu Ráj na pozici:

Vedoucí pedagog v dětské skupině

Centrum pro rodinu Ráj z.s., Pavlovice u Přerova 5, Olomoucký kraj

Centrum pro rodinu Ráj je nezisková organizace, která se zabývá vzděláváním v oblasti partnerských a rodičovských kompetencí, osobnostního růstu a vyváženého životního stylu, poradenstvím, poskytováním služeb péče o děti a pořádáním volnočasových programů pro všechny generace.

Dětská skupina Lesní klub František je lesní křesťanská montessori miniškolka pro děti od 2,5 do 7 let s denní kapacitou 12 dětí. Vedoucí dětské skupiny, kterou hledáme, kromě přímé práce s dětmi má na starosti přípravu ročního vzdělávacího plánu, přípravu a koordinaci týdenních výchovně vzdělávacích programů, koordinuje tým průvodců (4-5 osob na částečné úvazky), vede pravidelné porady průvodců a průběžně se vzdělává. Komunikuje s rodiči, seznamuje je s výsledky činnosti jejich dítěte. Odpovídá za výsledky výchovně-vzdělávací práce.

Pro tuto pozici je nezbytné mít zkušenost práce s malými dětmi, komunikační, organizační a tvůrčí schopnosti, respektující přístup k dětem i rodičům. Enviromentální zaměření a základní vhled do montessori pedagogiky je podmínkou. Pro kvalifikaci je důležité min.SŠ vzdělání v oboru, který souvisí s péčí o děti. V případě Vaší předchozí dlouhodobé praxe na obdobné pozici, je možné si dodělat kvalifikační zkoušku.

Nabízíme:

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení minimálně do března 2022

Flexibilní pracovní úvazek, mzdu 21 000 – 25 000 Kč za měsíc (dle vzdělání a pracovních zkušeností)

Spolupráci s týmem sympatických kolegů a kolegyň, v příjemném rodinném prostředí.

Zajímavou práci v netradičním typu předškolního zařízení

Možnost profesního růstu a osobního rozvoje

5 týdnů dovolené

Průběh výběrového řízení:

Nutnou podmínkou k zařazení do 1. kola výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Do 2. kola výběrového řízení budou pozváni vybraní uchazeči, kteří splnili nutné podmínky a jeví se jako vhodní kandidáti na tuto pozici. Ti budou kontaktováni emailem nebo telefonicky, aby se dostavili k osobnímu pohovoru, který proběhne v nejbližším vhodném termínu. Výběrové řízení trvá do okamžiku výběru vhodného uchazeče na pracovní pozici.

Termín nástupu do zaměstnání 1. 8. 2019, případně dle dohody.

Jsme na facebooku

Sms služba

sms

V Centru pro rodinný život v Olomouci se chtějí spolu s vámi modlit za vaše úmysly. Stačí poslat sms.

+420 731 731 800

2019 © Copyright | Všechna práva vyhrazena | Tvorba: GLIPS | Login | Administrace | hana.skoloudova(zavináč)raj-pavlovice.cz