Centrum pro rodinu Ráj z.s.
Pavlovice u Přerova

V NOVÉM PRO RODINY S DĚTMI

Koncem minulého roku jste měli možnost přispět na úpravy zázemí pro programy rodin s dětmi na Centru pro rodinu Ráj v Pavlovicích. Jedná se o 1.patro budovy centra, kde se v menším sále děje většina besed, rodičovských setkávání, kurzů a přednášek a také jsou zde 2 herny a tvořivá dílna, ve kterých se v průběhu programů pro rodiče hlídají jejich děti. Potřebujeme udělat novou šatnu ke vstupu ze dvora (tak aby se neprocházelo přes prostory školky), instalovat zvonek s mluvícím zařízením, koupit kávovar, vymalovat a dovybavit prostory drobným nábytkem, doplňky a pomůckami pro děti. Řada z vás se zapojila a tak se nám podařilo velkou část potřebných peněz vybrat. Prostory už máme vymalované, kávovar koupený, některé další práce a nákupy rozjednané.. Do konce roku jsme to sice všechno nestihli, ale zato jsme se potkali s některými z vás v kavárně pro dárce. Ještě jednou děkujeme za podporu a těšíme se na další setkání při „kolaudaci" upravených prostor. Máme radost, že do toho jdete s námi.

V NOVÉM  KAMPAŇ

V NOVÉM PRO RODINY S DĚTMI - To je název právě vyhlášené kampaně na podporu úprav zázemí pro programy rodin s dětmi na Centru pro rodinu Ráj v Pavlovicích. Polovina prostor na centru prošla v minulých letech drobnými či většími úpravami, tak aby mohla dobře sloužit programům pro děti, které se zde dějí (miniškolka, poškolní klub zahrada, příměstské tábory...). Zbývá nám tak 1.patro budovy, kde se v menším sále děje většina besed, rodičovských setkávání, kurzů a přednášek a také jsou zde 2 herny a tvořivá dílna, ve kterých se v průběhu programů pro rodiče hlídají jejich děti. Potřebujeme udělat novou šatnu ke vstupu ze dvora (tak aby se neprocházelo přes prostory školky), instalovat zvonek s mluvícím zařízením, koupit kávovar, vymalovat a dovybavit prostory drobným nábytkem, doplňky a pomůckami pro děti. To vše bychom chtěli zrealizovat do konce roku 2019.

Pokud byste se i vy chtěli zapojit, můžete přispět:

1) Finančním darem na účet CPR (na www.raj-pavlovice.cz) nebo přes dárcovský portál Darujme.cz - CHCI DAROVAT

2) Materiálním darem – vyschlé fošny na přírodní stolky, police a lavičku do šatny, kulatinu (klidně z měkkého dřeva) na pařízky na sezení, tenší desky na odkládací stěnu v šatně, zvonek s dorozumívacím zařízením,

3) Fyzickou prací a pomocí – stolařské, malířské a elektroinstalační práce.

Na vaše dary všech kategorií vám můžeme vystavit potvrzení o daru. Každý, kdo se zapojí jakoukoliv formou, obdrží pozvánku na adventní či novoroční kávu a zdravý pamlsek zdarma. Děkujeme všem, kteří se k této kampani přidají.

Jsme na facebooku

Sms služba

sms

V Centru pro rodinný život v Olomouci se chtějí spolu s vámi modlit za vaše úmysly. Stačí poslat sms.

+420 731 731 800

2020 © Copyright | Všechna práva vyhrazena | Tvorba: GLIPS | Login | Administrace | hana.skoloudova(zavináč)raj-pavlovice.cz