Centrum pro rodinu Ráj z.s.
Pavlovice u Přerova

Seminář VÝCHOVA SYNŮ 2017

Na seminář Výchova synů dorazilo přes dvacet rodičů... „Zásadním poznatkem semináře pro nás bylo, že mnohé chlapecké projevy jsou úplně normální a je nutno je akceptovat a "jen" usměrňovat. Zároveň je důležité opakovaně slyšet, jak je (nejen) pro kluky významný osobní příklad otce", sdělili rodiče tří dětí.

VÍKEND PRO TATÍNKY S DĚTMI - listopad 2017

Podzimní Víkend pro táty s dětmi v Pavlovicích společně prožilo 9 tátů s 15 potomky. Jeden z nich Martin, který měl s sebou dvě předškolní děti napsal: „Víkend se mi líbil, byl dobře zorganizovaný, v příjemné společnosti podobně smýšlejících mužů. Ocenil jsem uvolněnou, pohodovou atmosféru i večerní besedu na téma Dobrý táta. Bylo pro mě příjemné potvrdit si nezastupitelnou a velmi důležitou roli otce ve výchově dětí.  Děkuji za společně strávený čas s dětmi."

Tátové s dětmi

KURZ KLÍČ KE ZDRAVÝM VZTAHŮM

Během října probíhal na Ráji čtyřdílný kurz s Pavlem Mečkovským Klíč ke zdravým vztahům. Pro většinu účastníků byl na cestě k sebepoznání dost zásadním odrazovým můstkem. Manželé M+M nám řekli toto: Kurz nám pomohl uvědomit si a rozkrýt naše zakořeněné způsoby jednání a nastínil nám možnosti, jak na nich pracovat. Byl pravděpodobně nejzásadnějším, kterého jsme se na CPR zúčastnili. "Klíč ke zdravým vztahům" vnímáme jako základ k dalším kurzům zaměřeným na efektivní komunikaci s dětmi i s partnerem. Vřele doporučujeme všem!

Probouzení broučků 2015

Číst dál...

Toníkova maminka - příměstský tábor 2014

Číst dál...

Katka a Petr - snoubenci

Číst dál...

Jsme na facebooku

Sms služba

sms

V Centru pro rodinný život v Olomouci se chtějí spolu s vámi modlit za vaše úmysly. Stačí poslat sms.

+420 731 731 800

2018 © Copyright | Všechna práva vyhrazena | Tvorba: GLIPS | Login | Administrace | rodiny.prerov@seznam.cz