Centrum pro rodinu Ráj z.s.
Pavlovice u Přerova

Katka a Petr - snoubenci

Myslím, že pro nás oba byla připrava na manželství obohacující. Jednak jsme měli možnost poznat tak skvělé lidi, jako jste Vy dva, a zároveň vidět, jak manželství není procházka růžovým sadem v nějakých iluzích, ale práce na celý život. Což si myslím je dobré vědět ještě předtím, než do toho skočíme po hlavě.

Bylo pro nas docela překvapením, že je asi tak málo párů, které spolu nežijí před svatbou. Ne že by to člověk nevěděl, ale byla to tvrdá realita. Zároveň jsme si mohli uvědomit, jaký je to pro nás velký dar, že spolu před svatbou nebydlíme.

Bylo přínosné vidět, že i Vy máte určitě potíže s rodiči.., že je možné i dnes mít víc dětí.., že je možné praktikovat PPR..., že to nejsou jen nějaké pohádky.

Teologie těla byla prostě úžasná. Je to téma, které mě stále znova fascinuje :-)

Pro Peťu to znamenalo vyjít ze sebe sama. Jako introvert není zvyklý o sobě mluvit, natožpak s někým, koho moc nezná. Pro mě je okolí Přerova novým světem, který postupně objevuju.

Děkujeme.  Petr a Katka

Jsme na facebooku

Sms služba

sms

V Centru pro rodinný život v Olomouci se chtějí spolu s vámi modlit za vaše úmysly. Stačí poslat sms.

+420 731 731 800

2019 © Copyright | Všechna práva vyhrazena | Tvorba: GLIPS | Login | Administrace | hana.skoloudova(zavináč)raj-pavlovice.cz