Centrum pro rodinu Ráj z.s.
Pavlovice u Přerova

Probouzení broučků 2015

Tímto bych chtěla, troufnu si napsat za všechny zúčastněné, velice poděkovat za krásnou akci Probouzení broučků. Po dlouhé době jsem prožila krásný páteční  podvečer, který se nesl v tak poklidném duchu, že mi bylo líto za svitu hvězd s mým totálně utahaným dítětem odcházet domů.

Upřímně jsem si připadala jako za „mlada" na táboře. Atmosféra ohně a kytary, na kterou hrál „stréc Petr" ( slova mého syna ), byla prostě kouzelná.

Mé nadšení sdílely i neznámé maminky, které jsem potkala druhý den v Přerově v parku Michalov..seděla jsem na lavičce popíjejíc studenou „kofolu" a jen zaslechla slova chvály na RÁJ, v tu chvíli jsem byla ( bude to znít směšně ) hrdá na to, že jsem z Pavlovic, a že snad tak trochu  do té komunity patřím i já".

Takže, milí přátelé a kamarádí, děkujeme za snahu, ochotu a úsměv na rtech, se kterým organizujete všechny akce. MÁ TO SMYSL.                            Zuzka, toho času stále 2 v 1 J

 

Jsme na facebooku

Sms služba

sms

V Centru pro rodinný život v Olomouci se chtějí spolu s vámi modlit za vaše úmysly. Stačí poslat sms.

+420 731 731 800

2019 © Copyright | Všechna práva vyhrazena | Tvorba: GLIPS | Login | Administrace | hana.skoloudova(zavináč)raj-pavlovice.cz