Škola lásky v rodině ukazuje životní styl, jehož podstatou je bezpodmínečná láska mezi otcem a matkou a mezi rodiči a dětmi. Lektor nám nastíní, jak řešit konflikty vcítěním se do druhého člověka, které se naplno žije při emoční konfrontaci.

Online přednáška 11. května ve 20 hodin.

🖊 PŘIHLÁŠKA ZDE

Škola lásky v rodině 1

 Konflikt nesmí být vpůli přerušen a usmíření nemůžeme odložit na někdy jindy, ale musí končit vzájemným usmířením, tj. potvrzením bezpodmínečné lásky.

Rodiče jsou svým jednáním vzorem pro děti. love 5978916 1280Aby se to dařilo, je potřeba mít řád v systému rodiny. Rodiče mají první místo tím, že přišli do rodiny první a tím, že jsou jeden pro druhého nejdůležitější osobou. Děti mají druhé místo. Rodiče dávají dětem bezvýhradnou lásku, bezpečí, péči, orientaci v hodnotách, vzor a postupně možnost k osamostatnění a dítě tyto dary přebírá.

 

ruce srdceV sourozenecké skupině má každý z dětí místo podle doby narození. Aby se dítě dokázalo orientovat a samo v budoucnosti bylo důsledné a dokázalo jasně vyjádřit svoje pocity, potřeby a požadavky, je potřeba, aby rodičem vyslovené „ano“ bylo „ano“ a vyslovené „ne“ bylo „ne“. Tak se přirozeně vyhneme v rodině mnoha konfliktům.

Tento životní styl slouží ve své podstatě jako prevence rozvratu rodin, vztahů a poruch vývoje jednotlivých osobností. Pojďmě se nechat inspirovat lektorem Janem Čapkem, který tento životní styl žije se svou manželkou a čtyřmi dětmi a také pomáhá mnoha dalším rodinám najít cestu k obnově lásky v rodinách.

 

Cena: 100 Kč.
 
 

V pondělí 10. 5. pošleme přihlášeným odkaz, na kterém se setkáme. Platbu ve výši 100 Kč odešlete, prosím, po přihlášení na účet 2600572589/2010, do zprávy pro příjemce napište škola lásky + vaše příjmení. Děkujeme a těšíme se na vás!