3. března nám kvůli nemoci odpadá beseda s Barčou Stiskálkovou. Přijměte namísto toho povídání velmi inspirativní maminky Ireny Kubantové  O LASKAVOSTI K SOBĚ.

Taky vám připadají některé maminky ve vašem okolí jako neskutečné? Jak zvládají to, co zvládají a rádi byste se jich zeptali, ale nemáte příležitost nebo je vám to hloupé?

Během našich klubů pro maminky s batolaty je spousta příležitostí pro sdílení. Bohužel však okolnosti zatím nepřejí, abychom kluby otevřeli, tak nás napadlo, že vždy jednu z Vás - maminek - pozveme k nám na Ráj a při dobré kávě si popovídáme na témata jako je rodičovství, domácnost, zahrada - ale i další témata, která zrovna řešíte. Vy ostatní můžete být u toho díky výdobytkům modernmí techniky. Vysílání bude online v jednom dopoledním a záznam ve večerním čase. Přihlášení je spojeno se slibem zachování mlčenlivosti - příběhy jsou určené pouze pro vás přihlášené, pro povzbuzení a inspiraci. :-)  Každý, kdo se přihlásí k online setkání - bude mít příležitost položit konkrétní otázku (kterou zapíše při přihlášení) dotyčné ženě. Ať už Vás zajímá, kam chodí ke kadeřnici nebo v jak velkém hrnci se vaří večeře pro 6ti člennou rodinu.

BESEDY S INSPIRATIVNÍMI MAMINKAMI:

vercaVerča Dohnalová je maminkou dvou kluků a majitelkou první bezobalové prodejny v Přerově Bezobalu Přerov. Jestli Verči něco nechybí, je to odvaha jít proti proudu a schopnost stát si za svým. Její zapálení pro ekologii a vytváření domácnosti a života s menším množstvím odpadu, je velmi inspirativní. Verča však jde mnohem dál a své postřehy z oblasti, jak ušetřit odpad přetvořila do krásné prodejny v Přerově na Čechově ulici. 

Chcete se zeptat Verči na víc z jejího života? Na vaše otázky bude odpovídat on-line ve středu 10. března od 9 hodin. Pokud nestihnete online vysílání, budete mít k dispozici záznam.

Vaši přihlášku včetně otázek na Verču najdete ZDE.

 

 

Barbora

Barbora Stiskálková povede v CPR Ráj HRÁTKY S BATOLÁTKY.  Na první mateřské se rozhodla změnit svou profesi a splnit si svůj sen. Vystudovala střední školu sociálně výchovnou a pak vysokou školu obor Speciální pedagogika předškolního věku - učitelství pro MŠ. Během studia porodila další dvě děti a v loňském roce úspěšně státnicovala jako matka tří dětí ve věku 10, 7 a 2 roky. Při studiu ji podporoval manžel, se kterým spolu hospodaří na velké zahradě a malém statku. Chcete se zeptat na víc z jejího života? Na vaše otázky bude odpovídat on-line ve středu 3. března od 9 hodin. Pro všechny, kdo nestihnou online vysílání - můžete si pustit záznam. Vaši přihlášku včetně otázek na Barču napište ZDE 

Z DŮVODU NEMOCI SE BESEDA S BARČOU PROZATÍM ODKLÁDÁ.

 

 

 

Petra

Petra Zlámalová vede v CPR Ráj klub KULÍŠEK, doma má manžela, 5 dětí od 8 do 1,5 roku, hejno slepiček, dvě morčata a přírodní zahradu. Koncem loňského roku vydala knížku Pečené pohádky. Chcete se zeptat na víc z jejího života? Na vaše otázky bude odpovídat on-line ve středu 24.února od 9 hodin. Pro všechny, kdo nestihnou online vysílání - můžete si pustit záznam. Vaši přihlášku napište ZDE 

Pokud byste si chtěli pustit záznam, přihlaste se a pošleme Vám odkaz, kde najdete celou besedu.