Aktuality

V průběhu celého prosince se můžete vydat se svou rodinou na adventní vycházku, která vás provede okolím obce Hradčany i vaším nitrem. 

Podrobný popis trasy je u brány Výletiště. Úkoly na trase jsou pro dva a více členů rodiny. Přejeme vám pěkný společný čas.

Jak být šťastnější v manželství navzdory okolnostem.

Přijďte pobýt v bezpečném prostředí žen, které se chtějí zastavit v běhu všedních dní, aby se stávaly samy sebou. Sdílecí a podpůrnou skupinu žen provází Hana Školoudová.

Přijďte si vyrobit adventní věnec na váš rodinný stůl. Můžete se inspirovat a také přispět svými nápady na prožívání ADVENTU a VÁNOC. Přineste si polystyrénový kruh, 4 svíčky a bodce. Ostatní materiál zajistíme (větvičky různých dřevin, dekorace). 

Darujte vašim blízkým pod vánoční stromeček 🎄radost. 🫶 V prodeji máme dárkové poukázky v hodnotě 300 Kč a 500 Kč. Dárkový poukaz vám zašleme online do vašeho e-mailu. 💌
Vzhled poukazu si vyberete v objednávkovém formuláři: https://forms.gle/KGM7cnJ4KfZr3vn97
poukaz4

Aktuální nabídku našich programů najdete nově pod záložkou Programy - Nabídka akcí.

Přehled našich nabízených programů je umístěn na hlavní straně pod obrázkem - stačí sjet na obrazovce dolů a zde vždy najdete aktuální programy k přihlášení.

nabidka akci

🍉Prázdninové dny se již pomaličku krátí ✂️a my pro Vás připravujeme program na měsíc září. Těšit se můžete na tyto oblíbené akce!
🟡 2. září 2023
Cesta pohádkovou říší 👑 - vezměte děti a pojďte se projít 🚶‍♀️🚶‍♂️ Pavlovicemi s pohádkovými postavami👸. V cíli Vás čeká občerstvení z udírny i skákací hrad!
🟡 16. září 2023
Podzimní dobročinný bazárek oblečení - oblíbený bazárek s pěknými kousky 👕👖 po 25 Kč/1 kus jak pro dospělé tak i pro děti bude opět v Kulturním domě v Pavlovicích.
🟡 19. září 2023
Večer pro nás dva - využijte příležitost pro páry 👩‍❤️‍💋‍👨 jak být chvilku jen vy dva i s večeří.
2023 cesta pohadkovou risi

2023 bazar obleceni

2023 vecer pro nas 2

 
RÁJ v číslech za rok 2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣.
💯 Statistika nebývá nejoblíbenější školní disciplína🎓, ale jednu statistiku máme rádi 😍 a totiž tu, která nám říká, kolik účastníků🧍‍♂️🧍‍♀️🧒👧 navštívilo za uplynulý rok naše akce. Při těch číslech se i nám stále tají dech. ❤️
V ROCE 2022 NAŠE PROGRAMY VYUŽILO CELKEM 1️⃣0️⃣6️⃣9️⃣ osob (518 dospělých a 551 dětí) z 4️⃣9️⃣3️⃣ rodin👨‍👩‍👧‍👦. Účastníci celkem přišli na naše programy 7 534x.
Tato čísla jsou pro nás obrovskou podporou☺️ a motivací dělat dál to, co děláme. Práce v Ráji nás moc baví, i když je to občas velké dobrodružství všechny ty činnosti, povinnosti a aktivity dát dohromady.
Díky, že jste s námi. ❤️🥰🙏
Postoupili jsme do finále v grantové výzvě ČSOB.
Co to znamená? V Olomouckém kraji bylo vybráno 5 projektů, které budou mít měsíc na to, aby si vybraly na sebe finance od veřejnosti. Čím více financí si projekt sám vybere, tím vyšší dar na konci získá od ČSOB. Projekt, který si na sebe vybere nejvíce financí získá darem 50 000 Kč, druhý 40 000 Kč, třetí 35 000 Kč, dále 25 000 Kč a 10 000 Kč.
Příspěvky budeme pro náš projekt vybírat až do 9.7.2023.
 

 
Přicházíme s prosbou, zda byste podpořili svým hlasem náš projekt Přírodní vzdělávací zahrada CPR Ráj, který jsme přihlásili do grantové výzvy ČSOB Pomáhá regionům. Jak možná víte, v našem poslání je vedle podpory rodin a budování rodičovských a partnerských kompetencí také posilovat osobní odpovědnost lidí za prostředí, ve kterém žijí, inspirovat k aktivnímu přetváření místa, kde žijeme ve fungující přírodní systém a měnit úhel pohledu na hospodaření se zdroji.
 
Našim snem je vybudovat na zahradě CPR Ráj místo pro setkávání, budování vztahů, učení se respektu k přírodě i sobě navzájem. Projekt je to veliký, rozčlenili jsme ho na mnoho fází a postupně využíváme grantové příležitosti, které se nabízí.
 
Jednou z nich je i ČSOB Pomáhá regionům. Postoupili jsme do užšího výběru projektů za Olomoucký kraj, ale musíme si teď během května vybojovat největší počet hlasů mezi ostatními projekty, abychom dosáhli na finanční podporu od ČSOB.
 
Prosíme o Vaši podporu a zapojení se do hlasování na tomto odkaze: 
 
Stačí kliknout na Hlasovat - vyplnit e-mailovou adresu a následně potvrdit odkaz, který přijde na e-mail. Z každé e-mailové adresy lze hlasovat 1x.
 
Budeme moc vděční za sdílení mezi kolegy a přátele.
 
csob pomaha raji

Naše zahrada je místem, kde lze strávit příjemný čas s vaší rodinou a přáteli, dát si dobrou kávu, udělat si piknik a dobře se pobavit. Srdečně Vás zveme na PROBOUZENÍ BROUČKŮ A OTEVÍRÁNÍ RAJSKÉ ZAHRADY. Na programu jsou od dvou hodin zábavné aktivity pro děti a od 15:30 se mohou zájemci zúčastnit besedy s Lenkou Pchálkovou na téma CYKLICKÁ ŽENA V PRAXI. Na událost probouzení broučků a otevírání rajské zahrady není potřeba se hlásit, prosíme jen o příhlášení na besedu cyklická žena kvůli omezené kapacitě.

2023 dny otevrene zahrady 1

PŘIHLÁŠKA NA BESEDU CYKLICKÁ ŽENA

středa 3. květen08:30 - 10:00

Zajímá Vás, jak to chodí v rodině se šesti dětmi? Jak taková rodina tráví své běžné dny, zvládá cestování i netradiční zážitky? Máte sami více dětí nebo naopak uvažujete o šiřší rodině a říkáte si, jak byste to zvládali? Právě pro vás je naše událost zaměřená na sdílení mezi rodiči. Můžete se těšit na spoustu inspirativního povídání, které povede maminka šesti dětí Barbora Dušková z Litovle.

2023 zivot s vice detmi

PŘIHLÁŠKA NA AKCI

Stále ještě máme volná místa v Kurzu efektivního rodičovství. I vy to můžete zažít. První lekce je zdarma a pak se rozhodnete, jestli budete pokračovat.

VÍCE ZDE

Milí manželé, nestíháte si v běžné rutině zajít na společnou večeři a probrat co potřebujete? Chybí Vám hlídání dětí? Máme pro vás VEČER PRO NÁS DVA. Zajistíme Vám hlídání dětí, abyste měli možnost si u nás dát v klidu večeři a popovídat si. Na úvod 20 minutová minipřednáška s Hankou a Petrem Školoudovými na téma JAK SPOLU MLUVIT, ABYCHOM SE POCHOPILI. Následuje večeře, příjemná atmosféra a povídání jen ve dvou. Čas můžete využít pro Vaše osobní témata nebo diskuzí nad úkoly spojenými s tématem dne. Kapacita je omezená na 8 párů. V pátek 5.května od 17 hodin.

PŘIHLÁŠKA NA AKCI

Pojďte si s dětmi v postní době připomenout velkou Boží lásku k nám. Pán Ježíš během svého života na zemi prožil mnoho různých bolestí a těžkostí, třeba i takových, jaké prožíváme my. Proto nám rozumí. Kromě toho ale jako Bůh může vstupovat do našich srdcí, proměňovat je, uzdravovat a posilovat.Záleží na nás, nakolik jsme ochotni ho pozvat do svého života a uvěřit mu.

Krizova cesta plakat