Aktuality

vanocni strom 2022Náš Lesní klub František byl osloven, aby se zúčastnil soutěže o nazdobený vánoční stromek. Stromečky zdobily děti z mateřských škol a dětských skupin, pracovníci Galerie Přerov stromek vyzvedli a převezli na místo v suterénu Galerie.

Náš stromeček - jak jinak - je živý smrček vypěstovaný v naší zahradě v Centru pro rodinu Ráj. Děti s průvodci je ozdobili vlastnoručně vyráběnými přírodními ozdobami a užili si při zdobení krásný čas. Stromek dostal na svou cestu na Advent do Galerie Přerov i příběh, který ztvárňuje mimo jiné i to, jak děti prožívají dny v lesním klubu. 

Pokud se Vám náš stromeček líbí a budete nás chtít  podpořit v soutěži, můžete dát svůj hlas našemu stromečku č. 11. na informacích v Galerii Přerov. 

 

pribeh vanocniho stromu

 

Na jaře a na podzim zvou průvodci z dětské skupiny Lesní klub František děti a jejich rodiče, aby jim pomohli probudit a uspat broučky.

Oblíbená událost pro rodiny zahrnuje vždy nějaké kratší putování po stanovištích, nebo v celé skupině, kdy děti plní úkoly. Závěr akce patří rajské zahradě, kde bývá část programu a opékání špekáčků.

Probouzení broučků se koná obvykle na jaře v březnu/dubnu. Uspávání broučků se koná v říjnu. Informace k aktuálnímu termínu události naleznete na hlavní straně.

probouzeni broucku

uspavani broucku

V e-mailových schránkách odběratelů našeho newsletteru se od začátku tohoto týdne nachází nový newsletter s nadcházejícími akcemi. 

Chcete taky dostávat naše novinky e-mailem a dozvědět se tak o akcích jako první? Odběr novinek můžete přihlásit přes tento formulář.

Aktuální akce také najdete vždy na hlavní straně našeho webu - když srolujete níž pod hlavní obrázek.

Snímek obrazovky 2022 08 26 v 12.26.26

I v letošním roce se můžete těšit na kluby pro batolátka.

Zatím již jistě víme, že bude otevřený klub HRÁTKY S BATOLÁTKY pro děti od 1,5 roku do 3 let. Sledujte náš web i facebook @RajPavlovice, kam budeme přidávat aktuální informace. 

cover batolata

 

Jak nás ovlivňuje rodinné prostředí, ze kterého vycházíme❓
Jaký to má vliv na náš přístup k partnerovi, dětem a komunikaci v našich rodinách❓
➡️ Odpovědi na tyto i další otázky získali absolventi kurzu Klíč ke zdravým vztahům s olomouckým lektorem Mgr. Pavlem Mečkovským.
👀 4 setkání s týdenním rozestupem se neslo vždy ve skvělé náladě, dobré diskuzi a se spoustou AHA momentů.
Těší nás, že se v našem regionu najde tolik mladých lidí se zájmem o osobní rozvoj! 👏
 
2022 klic kopie
 

Rok rodiny Amoris laetitia
Kratičký impulz pro život v rodině (pravidelně mailem)


Žít v rodině a manželství je krásné, ale i dobrodružné a náročné.

Jak si nenechat ukrást radost z toho krásného?

Jak unést každodenní, ale i zásadní těžkosti?

Jak se navzájem inspirovat, posilovat a vnímat společné poslání?

Rok rodiny je vyhlášený od 19. března 2021 do 26. června 2022, aby papež František upozornil svět na důležitost a význam rodiny. VÍCE INFORMACÍ ZDE