Přicházíme s prosbou, zda byste podpořili svým hlasem náš projekt Přírodní vzdělávací zahrada CPR Ráj, který jsme přihlásili do grantové výzvy ČSOB Pomáhá regionům. Jak možná víte, v našem poslání je vedle podpory rodin a budování rodičovských a partnerských kompetencí také posilovat osobní odpovědnost lidí za prostředí, ve kterém žijí, inspirovat k aktivnímu přetváření místa, kde žijeme ve fungující přírodní systém a měnit úhel pohledu na hospodaření se zdroji.
 
Našim snem je vybudovat na zahradě CPR Ráj místo pro setkávání, budování vztahů, učení se respektu k přírodě i sobě navzájem. Projekt je to veliký, rozčlenili jsme ho na mnoho fází a postupně využíváme grantové příležitosti, které se nabízí.
 
Jednou z nich je i ČSOB Pomáhá regionům. Postoupili jsme do užšího výběru projektů za Olomoucký kraj, ale musíme si teď během května vybojovat největší počet hlasů mezi ostatními projekty, abychom dosáhli na finanční podporu od ČSOB.
 
Prosíme o Vaši podporu a zapojení se do hlasování na tomto odkaze: 
 
Stačí kliknout na Hlasovat - vyplnit e-mailovou adresu a následně potvrdit odkaz, který přijde na e-mail. Z každé e-mailové adresy lze hlasovat 1x.
 
Budeme moc vděční za sdílení mezi kolegy a přátele.
 
csob pomaha raji