Příměstské tábory v roce 2017 jsou v těchto termínech:  

10.-14.7. - pro děti od 5 do 14 let, hl.vedoucí Veronika Kužílková AMERICKÝ SEN - PŘIHLÁŠKA K VYPLNĚNÍ ZDE KAPACITA TÁBORA JE OBSAZENA, můžete se přihlásit pouze jako náhradníci

24. - 28. 7. - pro děti od 4 do 7 let, hl.vedoucí Kateřina Doleželová, téma MÁME RÁDI PŘÍRODU - PŘIHLÁŠKA K VYPLNĚNÍ ZDE KAPACITA TÁBORA JE OBSAZENA, můžete se přihlásit pouze jako náhradníci

31.7. - 4.8. - pro děti od 5 do 14 let, hl.vedoucí Terezie Burianová, téma OSTROV POKLADŮ - PŘIHLÁŠKA K VYPLNĚNÍ ZDE, plakát tábora ZDE KAPACITA TÁBORA JE OBSAZENA, můžete se přihlásit pouze jako náhradníci

PŘIHLÁSIT SVÉ DĚTI MŮŽETE OD 1.BŘEZNA 2017 NA TĚCHTO STRÁNKÁCH.

Všechny budou v Pavlovicích. Kapacita předškolních dětí na prvním a třetím turnuse je omezená.

Cena každého tábora je 1100 Kč, sourozenecká sleva je 200 Kč na každé dítě. Tábor je nutné uhradit nejpozději do konce dubna. Nebude-li tábor uhrazen, místo bude postoupeno náhradníkům. Rodiny v obtížné sociální situaci a rodiny se 4 a více dětmi mohou požádat o slevu.

INFORMACE K PŘÍMĚSTSKÝM TÁBORŮM 2017

PRŮBĚH A PROGRAM

Příměstské tábory probíhají v pracovní dny od 8:00 do 16:00 hodin. Ráno dopravíte své dítě do místa konání tábora, kde je pro děti připraven program a odpoledne si jej opět odvezete domů. Výjimkou je pouze poslední noc (viz níže). Každý týden tábora je jinak tematicky zaměřený, což dává ráz celotáborovým hrám jednotlivých týdnů. Součástí programu jsou hry, soutěže, olympiády, výlety, tábornické dovednosti, tvořivá činnost, ale i utužování kamarádských vztahů. Děti vedeme ke zdravým mezilidským vztahům, k lásce k přírodě a všemu živému, k vděčnosti a prožívání radosti. Během dne se při příznivém počasí děje většina programu venku, pouze dobu poledního klidu tráví děti v budově, kde mají na výběr z několika klidových aktivit – od čtení pohádek, přes stolní hry až po drobné výtvarné tvoření. Ve čtvrtek v podvečer s dětmi navštěvujeme mši v místním kostele. V případě nepříznivého počasí se program odehrává v budovách.

 KDO SE O DĚTI PO DOBU TÁBORA STARÁ

 Každý tábor má svého hlavního vedoucího, kterému pomáhá tým zkušených animátorů – dobrovolníků - především z řad studentů. Většina z nich se už podílela předem na přípravě programu tábora a také mají zkušenosti s vedením dětí z předešlých let. Hlavní vedoucí ručí za „kvalitu" a bezúhonnost vedoucích, za jejich přípravu, proškolení a týmovou spolupráci po dobu celého tábora. Pokud byste měli po dobu tábora jakékoliv připomínky či ohlasy, obracejte se vždy na hlavního vedoucího.

 STRAVOVÁNÍ

Děti se stravují v novém multifunkčním klubu Stodola – ve dvoře areálu. O stravu se stará kuchařka, která má pro celý týden sestavený pestrý jídelníček tak, aby vyhovoval zásadám rozumné životosprávy a zároveň jídlo dětem chutnalo. Každý den je zajištěn oběd a dopolední i odpolední svačinka, včetně celodenního pitného režimu.

 

DOPRAVA

Vlastní (každý den je třeba děti dopravit v časovém rozmezí 7:30 až 8 h do místa tábora a v 16 h si je vyzvednout). Tam, kde děti budete posílat autobusovými linkami, nebo je potřebujete přivést dříve nebo později, je potřeba vše předem individuálně domluvit.

UBYTOVÁNÍ

Děti ubytované nejsou, přespávají doma. Výjimku tvoří program čtvrtečního dne, kdy se program protáhne až do pozdějších večerních hodin, aby děti prožily i jednu táborovou noc. Pokud to zdravotní stav dítěte dovolí, budou tento den děti přespávat v místě konání tábora ve vlastním spacáku na karimatce (spát budou v budově). Bude postaráno i o večeři a snídani, pro vás to znamená, že dítě odevzdáte ve čtvrtek ráno, ale vyzvednete si jej až v pátek odpoledne.

CO S SEBOU

potvrzení o bezinfekčnosti podepsané 1.den tábora rodiči, batůžek, podepsanou lahvičku na pití (každý den doma dětem láhev, prosíme, vymyjte), opalovací krém a repelent - pro případné použití odpoledne. Ráno děti předávejte, prosíme už natřené opalovacím krémem a nastříkané repelentem. Každý den děti kontrolujte od klíšťat.

Dále pokrývku hlavy, oblečení denně dle počasí a náhradní oblečení, pláštěnku, PEVNOU obuv na sport a turistiku (botasky, tenisky), plavky a ručník (pro účely vodních hrátek v areálu), případně i gumovou obuv

V DEN PŘESPÁNÍ

spacák, karimatku, polštářek, oblečení na noc a na páteční den, hygienické potřeby, léky, které dítě užívá (v  podepsané krabičce s uvedením dávkování)

CENA ZAHRNUJE

stravování - 3 jídla (oběd, dopolední a odpolední svačina, pitný režim), táborový program + odměny, pomůcky, zázemí tábora, profesionální dozor, pojištění odpovědnosti za škodu. Úrazovou pojistku si řeší rodiče individuálně každý sám

 

PLATBA (po potvrzení převzetí přihlášky) Protože máme evidovaných hodně náhradníků, cenu za tábor vašeho dítěte uhraďte nejpozději do 30. dubna 2017, abychom mohli místa těch, kdo si účast na táboře rozmyslí, poskytnout včas náhradníkům. Platbu proveďte na účet CPR Ráj u FIO banky – č.ú.: 2600572589/2010, pod daným variabilním symbolem (uvedeným níže u termínu tábora), do zprávy pro příjemce uveďte jméno dítěte - nebo hotově v kanceláři CPR Ráj, Pavlovice u Přerova č.5 (dle domluvy). Po 30.4. 2017 jsou jako závazné považovány pouze přihlášky, u kterých byla uhrazena cena tábora. Na všechny tábory vám můžeme vystavit potvrzení o úhradě pro účely poskytnutí příspěvku zdravotní pojišťovnou, vystavit fakturu pro zaměstnavatele apod.

Cena každého tábora je 1100 Kč, sourozenecká sleva je 200 Kč na každé dítě. Rodiny v obtížné sociální situaci a rodiny se 4 a více dětmi mohou požádat o slevu.

Telefon pro případné informace o táborech: Kateřina Doleželová - tel.: 605 732 307, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pokud dítě nebude moci z jakýchkoliv důvodů nastoupit na příměstský tábor, prosíme o nahlášení v co nejkratším termínu, tak, aby bylo případné volné místo možno obsadit náhradníkem.

Při zrušení přihlášky na tábor v den nástupu na tábor se vrací cena tábora snížená o storno poplatek ve výši 18%. Tento poplatek slouží k úhradě nákladů spojených s evidencí přihlášky a souvisejícími činnostmi a úhradě režijních nákladů.

Rodiny v těžké sociální situaci mohou písemně zažádat i o vrácení storno poplatku, s uvedením důvodu odhlášení z tábora.

Hana Školoudová, předsedkyně z.s.