Jednorázové akce

Každoročně na jaře společně probouzíme broučky a tato událost je velmi oblíbená. Tentokrát budeme probouzet celé jaro. A že je to potřeba - zima se totiž nechce vzdát. Můžete se naučit také novou PÍSNIČKU, se kterou jaro lépe probudíte. Trasu můžete projít kdykoliv do konce dubna 2021 v Pavlovicích nebo v Hradčanech. Více informací k cestě po přihlášení. :)

Takovým normálním druhákům Markovi a Juli se změní všední dny na dobrodružnou výpravu poté, co jim ve schránce přistane podivná bleděmodrá obálka. Bojovka plná luštění pro děti od 6 do 12 let.

V sobotu 25. června od 15 hodin se můžou všechny generace těšit ZAHRADNÍ SLAVNOST a TÁTA FEST na zahradě CPR Ráj. Připravujeme na celé odpoledne bohatý program - vystoupení kapel – Rockoví nadšenci, Belfalas..., maxi zahradní hry pro celé rodiny, soutěže pro táty, pro děti Poklad Zahradní víly. Nebude chybět ani občerstvení - točené pivo, limo, guláš, grilované párečky, nanuky a jiné dobroty. Vstupné dobrovolné.

V sobotu 16. dubna 2016 bude ekoakce na úklid obce a okolí v Hradčanech. Sraz účastníků v 8:30 h u autobusové zastávky. S sebou rukavice, igelitky na sběr odpadků. Po ukončení akce před polednem občerstvení na hřišti. Akci pořádají CPR Ráj, Obec Hradčany, SDH Hradčany, SK Hradčany a všichni lidé dobré vůle nejen z Hradčan :)