Přednášky a besedy

Milí přátelé, přinášíme vám dárek od manželů Irči a Petra Smékalových, které jste už slyšeli a viděli na mnoha našich akcích. V prokliku níže se můžete podívat na krátkou ukázku.

Přinášíme vám možnost na chvíli se zastavit, připomenout si, jaké bohatství máme ve vztazích a příjemnou formou zjistit, jak se k němu znovu dopracovat. Advent obvykle vnímáme jako čas zpomalení a radostných chvilek s rodinou, pojďme jej tedy začít z dobré startovní pozice.

Připravili jsme pro vás sérii tří přednášek skvělé lektorky s dlouholetými zkušenostmi Ireny Kubantové na témata, která nejvíce pálí rodiče (nejen) malých dětí, a to:

Taky vám připadají některé maminky ve vašem okolí jako neskutečné? Jak zvládají to, co zvládají a rádi byste se jich zeptali, ale nemáte příležitost nebo je vám to hloupé? Můžete se připojit online nebo se podívat na záznam později kdykoli se vám to hodí.

Ve čtvrtek 24. září od 9 hodin pro velký úspěch opakujeme besedu s permakulturní zahradnicí a maminkou 4 dětí Mgr. Martinou Veselou na téma ZAHRADA PRO DĚTI.

PLAKÁT ZDE     PŘIHLÁŠKA ZDE

Mluvíte jazykem lásky svého dítěte? Jak děti poznají, že je máme rádi? Ne všichni to máme stejné. Podívejme se na pět jazyků lásky a na to, jak je používat v projevech lásky vůči našim blízkým.

Plavete občas ve svých vztazích, rodičovství i ve vztahu sami k sobě? Ještě i v průběhu března si můžete napsat o odkaz na online seminář manželů Irči a Petra Smékalových a prožít tak spolu krásné rande.