KLUB KULÍŠEK

klub kulisekHodina plná zpívání a cvičení s vašimi nejmenšími na podporu zdravého sociálního a psychomotorického vývoje. Můžete se těšit na hraní s padákem i balonky, montessori pomůcky i senzomotorické boxy. Lektorka Bc. Petra Krupková.

DALŠÍ INFORMACE

 

 

KLUB HRÁTKY S BATOLÁTKY

hratky s batolatky

Klub pro děti od 1,5 do 3 let. Zábavný program plný pohybu a básničekzaměřený na podporu psychomotorického vývojepod vedením zkušené lektorky Bc. Petry Krupkové.

 DALŠÍ INFORMACE

 

 

DNY PRO RODINY

prarodice 1Příprava programů pro rodiny je naše parketa, zde se cítíme jako ryba ve vodě a tak u nás najdete DNY PRO MAMINKY S DĚTMI, DNY PRO MAMINKY S DCERAMI, DNY PRO TATÍNKY S DĚTMI I DNY PRO PRARODIČE S VNOUČATY. Obvykle se snažíme zařadit tvořivé aktivity a stezku v přírodě s rozvojem rodičovských vztahů. Přidejte se k nám a proměňte nebo utužte svůj vztah s dětmi. Spolu s partnerským vztahem je to nejdůležitější vztah, jaký v životě máme.

CESTY PRO DĚTI, RODIČE A PRARODIČE

cesty webV průběhu roku rozmisťujeme v okolí Pavlovic u Přerova, Hradčan a dalších vesnic zážitkové cesty z dílny Peti pro děti plné úkolů, poznání a her. Například CESTA LESNÍCH SKŘÍTKŮ V HRADČANECH, YETYHO BOJOVKA.

  

 

 

CESTY PRO PARTNERY A MANŽELSKÉ PÁRY

valentynska stezkaSe zážitkovými cestami myslíme i na partnery a manželské páry, které si rádi při procházce plní různé inspirativní úkoly, jako je tomu například u VALENTÝNSKÉ STEZKY V LESE ZÁHOŘÍ.

 

 

 

 

PROBOUZENÍ A USPÁVÁNÍ BROUČKŮ

broucci webPřidejte se k nám na jaře přívítat a na podzim uspat broučky. Čekají na vás zábavné úkoly
a na závěr oblíbený táborák v
 Centru pro rodinu Ráj.

DALŠÍ INFORMACE

 

 

CESTA POHÁDKOVOU ŘÍŠÍ

dobrovolnici pohadkova riseCesta plná dobrodružství, krásných princezen, zlých černokněžníků i chrabrých rytířů. To je naše Cesta pohádkovou říší, kterou organizujeme obvykle na konci léta a těší se v okolí velké oblibě.

DALŠÍ INFORMACE 

 

 

DRAKIÁDA

drakiada webPodzim by nemohl být podzimem bez tradičního pouštění draků. Každoročně s námi můžete strávit příjemné nedělní odpoledne na drakiádě v Hradčanech na kopci Sedléšťka za Výletištěm.

DALŠÍ INFORMACE

 

DĚTSKÝ KARNEVAL

karnevalDěti se tak rády převlékají za pohádkové postavičky a nadpřirozené bytosti. A kde jim může být lépe než mezi sobě podobnými? Dětský karneval je každoročně plný smíchu, rozzářených dětských očí a zábavy. Přidejte se také. Na letošní dětský karneval spojený s oslavou Dne otců a taky 15 letým výročím vzniku Centra pro rodinu Ráj se můžete těšit v neděli 19. června 2022 na Výletišti v Hradčanech.

 

DOBROČINNÉ BAZÁRKY

dobro bazarekNa jaře a na podzim organizujeme dobročinné bazárky, který je jako dělaný pro všechny, kdo rád dělá radost ostatním a zároveň se chce smysluplně zbavit svého oblečení. Lokální výměna je nejšetrnější a nejúčinnější zbůsob ekologického získávání věcí. Jsme rádi, že tolika lidem spolu s námi záleží na naší přírodě a z příspěvků 25 Kč za kus oblečení plánujeme vybudovat odpočinkovou zónu u Ráje.

DALŠÍ INFORMACE

 

BESEDY

Pět adventních tipů pro rodinnou pohodu 2Především tehdy, kdy se začnou dny zkracovat a večery prodlužovat, láká nás organizovat online besedy, kam si zveme hosty z regionu i z větší dálky. Dříve jsme organizovali besedy především prezenčně a i v tom chceme pokračovat, ale besedy, které jsou online mají zase tu výhodu, že se mohou připojit zájemci z širšího okolí. Sledujte naši nabídku, kde se vždy s předstihem dozvíte o besedách, které plánujeme. A kdykoli si můžete pustit naše online besedy.

 

MODERNÍ GYMNASTIKA

gymnastkaOd září 2022 máme nově v nabídce kroužek moderní gymnastiky pro dívky od 3 do 10 let se zkušenou lektorkou Eliškou.

DALŠÍ INFORMACE