KLUB KULÍŠEK

klub kulisekHodina plná zpívání a cvičení s vašimi nejmenšími na podporu zdravého sociálního a psychomotorického vývoje. Můžete se těšit na hraní s padákem i balonky, montessori pomůcky i senzomotorické boxy.

DALŠÍ INFORMACE

 

 

KLUB HRÁTKY S BATOLÁTKY

hratky s batolatky

Klub pro děti od 1,5 do 3 let. Zábavný program plný pohybu a básničekzaměřený na podporu psychomotorického vývoje.

 DALŠÍ INFORMACE

 

 

DNY PRO RODINY

prarodice 1Příprava programů pro rodiny je naše parketa, zde se cítíme jako ryba ve vodě a tak u nás najdete DNY PRO MAMINKY S DĚTMI, DNY PRO MAMINKY S DCERAMI, DNY PRO TATÍNKY S DĚTMI I DNY PRO PRARODIČE S VNOUČATY. Obvykle se snažíme zařadit tvořivé aktivity a stezku v přírodě s rozvojem rodičovských vztahů. Přidejte se k nám a proměňte nebo utužte svůj vztah s dětmi. Spolu s partnerským vztahem je to nejdůležitější vztah, jaký v životě máme.

CESTY PRO DĚTI, RODIČE A PRARODIČE

cesty webV průběhu roku rozmisťujeme v okolí Pavlovic u Přerova, Hradčan a dalších vesnic zážitkové cesty z dílny Peti pro děti plné úkolů, poznání a her. Například CESTA LESNÍCH SKŘÍTKŮ V HRADČANECH, YETYHO BOJOVKA.

  

 

 

CESTY PRO PARTNERY A MANŽELSKÉ PÁRY

valentynska stezkaSe zážitkovými cestami myslíme i na partnery a manželské páry, které si rádi při procházce plní různé inspirativní úkoly, jako je tomu například u VALENTÝNSKÉ STEZKY V LESE ZÁHOŘÍ.

 

 

 

 

PROBOUZENÍ A USPÁVÁNÍ BROUČKŮ

broucci webPřidejte se k nám na jaře přívítat a na podzim uspat broučky. Čekají na vás zábavné úkoly
a na závěr oblíbený táborák v
 Centru pro rodinu Ráj.

DALŠÍ INFORMACE

 

 

CESTA POHÁDKOVOU ŘÍŠÍ

dobrovolnici pohadkova riseCesta plná dobrodružství, krásných princezen, zlých černokněžníků i chrabrých rytířů. To je naše Cesta pohádkovou říší, kterou organizujeme obvykle na konci léta a těší se v okolí velké oblibě.

DALŠÍ INFORMACE 

 

 

DRAKIÁDA

drakiada webPodzim by nemohl být podzimem bez tradičního pouštění draků. Každoročně s námi můžete strávit příjemné nedělní odpoledne na drakiádě v Hradčanech na kopci Sedléšťka za Výletištěm.

DALŠÍ INFORMACE

 

DĚTSKÝ KARNEVAL

karnevalDěti se tak rády převlékají za pohádkové postavičky a nadpřirozené bytosti. A kde jim může být lépe než mezi sobě podobnými? Dětský karneval je každoročně plný smíchu, rozzářených dětských očí a zábavy. Přidejte se také. Na letošní dětský karneval spojený s oslavou Dne otců a taky 15 letým výročím vzniku Centra pro rodinu Ráj se můžete těšit v neděli 19. června 2022 na Výletišti v Hradčanech.

 

DOBROČINNÉ BAZÁRKY

dobro bazarekNa jaře a na podzim organizujeme dobročinné bazárky, který je jako dělaný pro všechny, kdo rád dělá radost ostatním a zároveň se chce smysluplně zbavit svého oblečení. Lokální výměna je nejšetrnější a nejúčinnější zbůsob ekologického získávání věcí. Jsme rádi, že tolika lidem spolu s námi záleží na naší přírodě a z příspěvků 25 Kč za kus oblečení plánujeme vybudovat odpočinkovou zónu u Ráje.

DALŠÍ INFORMACE

 

BESEDY

Pět adventních tipů pro rodinnou pohodu 2Především tehdy, kdy se začnou dny zkracovat a večery prodlužovat, láká nás organizovat online besedy, kam si zveme hosty z regionu i z větší dálky. Dříve jsme organizovali besedy především prezenčně a i v tom chceme pokračovat, ale besedy, které jsou online mají zase tu výhodu, že se mohou připojit zájemci z širšího okolí. Sledujte naši nabídku, kde se vždy s předstihem dozvíte o besedách, které plánujeme. A kdykoli si můžete pustit naše online besedy.

 

MODERNÍ GYMNASTIKA

gymnastkaOd září 2022 máme nově v nabídce kroužek moderní gymnastiky pro dívky od 3 do 10 let se zkušenou lektorkou Eliškou.

DALŠÍ INFORMACE