KLUB KULÍŠEK
Od úterý, 13. září 2022 -  08:30
Do sobota, 31. prosinec 2022 - 10:30
Klub pro děti do 1,5 roku.
 
Hodina plná zpívání a cvičení s vašimi nejmenšími na podporu zdravého sociálního a psychomotorického vývoje. Můžete se těšit na hraní s padákem i balonky, montessori pomůcky i senzomotorické boxy. Lektorka Bc. Petra Krupková.

2022 kulisek podzim2

PŘIHLÁŠKA NA AKCI

Místo Herna CPR Ráj
Více informací:
Hodina plná zpívání a cvičení s vašimi batolátky na podporu zdravého sociálního a psychomotorického vývoje dítěte.
Můžete se těšit na hraní s padákem i balonky, montessori pomůcky i senzomotorické boxy. 
Na závěr kroužku i chvilka pro sdílení s dobrou kávou nad tématy jako jsou zdravé recepty pro děti, výlety s dětmi, zážitky při výchově dětí, a podobně. 
 
Cena permanentky - 5 lekcí/ 500 Kč
 

Protože nám záleží na kvalitní práci v malé skupině, tak je kapacita každé skupiny omezena na 6 přihlášených.

Přihlášením si rezervujete jednotlivé lekce, ze kterých je možné se odhlásit den předem na facebookové skupině, kam budete přidáni po přihlášení.

O lektorce:

Lektorka klubu Petra Krupková se cítí být v současné době především maminkou dvou dětí. Vystudovala střední pedagogickou školu a speciální pedagogiku na vysoké škole v Praze, za sebou má bohatou praxi paní učitelky v mateřské škole. Profese učitelky Petru velmi naplňuje a proto i doma s dětmi stále něco tvoří nebo podporuje jejich rozvoj vhodnými pomůckami a hračkami. Pokud netráví čas s dětmi aktivně doma, najdete ji na výletech a různých cestách, prostřednictvím kterých je i inspirací pro své okolí na cestování s dětmi. Profese učitelky Petru dle jejích slov hodně ovlivňuje a naplňuje.

petra krupkova