ČAS PRO NÁS DVA
pátek, 9. prosinec 2022, 17:00 - 19:00

NOVINKA V NAŠEM PROGRAMU

Milí manželé, nestíháte si v běžné rutině zajít na společnou večeři a probrat co potřebujete? Chybí Vám hlídání dětí? Máme pro vás novinku - ČAS PRO NÁS DVA. Zajistíme Vám hlídání dětí, abyste měli možnost si u nás dát v klidu večeři a popovídat si. Na úvod 20 minutová minipřednáška s Hankou a Petrem Školoudovými na téma Jak prožít adventní a vánoční čas a nezbláznit se. Následuje večeře, příjemná atmosféra a povídání jen ve dvou. Čas můžete využít pro Vaše osobní témata nebo diskuzí nad úkoly spojenými s tématem dne. Kapacita je omezená na 8 párů.

2022 cas pro nas dva 12

PŘIHLÁŠKA NA AKCI

Místo Stodola CPR Ráj Pavlovice u Přerova
Více informací:

Tato událost je šitá na míru všem manželům, kteří nenachází mezi běžnými povinnosti čas ani energii hledat si hlídání pro své děti, aby si spolu vyrazili na hezkou večeři a měli prostor pro budování pevných základů svého manželství.

Hlídání Vám zajistíme ve vaší dománosti a zveme Vás srdečně na večeři spojenou s 20 minutovou mini přednáškou. Setkání v adventním čase bude tematicky zaměřeno na praktické tipy Jak prožít adventní a vánoční čas a nezbláznit se. Následně Vás čeká teplá večeře a povídání pouze ve dvojici. Čas můžete využít k probrání toho, co potřebujete anebo na diskuzi k připraveným otázkám na téma dne.

Večerem provází manželé Hana a Petr Školoudovi

PÁTEK 9. prosince 17:00 - 19:00

Cena 500 Kč/pár - teplá večeře, dezert, nealko nápoje, káva.

Kapacita je omezená na 8 párů.